Готель Chevalier (Шевальє) знаходиться в центральній частині курорту Буковель (с. Поляниця Івано-Франківської обл.), в гірськолижному масиві на висоті 960 м. над рівнем моря. Саме готель Chevalier – це ідеальне місце для комфортного, активного зимового відпочинку та яскравих літніх канікул. З вікон готелю відкриваються надзвичайні, незабутні гірські краєвиди.

Для комфорту наших гостей готель Шевальє обладнано лижною кімнатою, в якій розміщено шафи для зберігання та належного догляду за вашим лижним спорядженням. В кількох метрах від готелю проходять лижні траси – 5A та AD, що дозволять гостю без особливих труднощів потрапити до лижної кімнати готелю, а також поруч з готелем розміщена лижна школа N-4 та прокат лиж N-10

Готель Шевальє подарує кожному гостю незабутній відпочинок в комфортабельних номерах, обладнаних згідно сучасних норм та технічних вимог. В кожному номері сучасна професійна техніка, екологічні дерев’яні меблі та елітна сантехніка. В оздобленні готелю використані безпечні та екологічні сертифіковані матеріали, інтер’єр готелю виконано в художньому стилі епохи Відродження – ренесанс.

Комфортабельні розкішні номери, чудова інфраструктура готелю професійний ,комунікабельний та гостинний персонал серед краси незрівнянних українських карпат подарує казкові враження та бажання повернутися до нас ще..